Harmonogram konsultacji nauczycieli
Nazwisko i imię
termin
Miejsce konsultacji
ul. Leśna/ul. Reja
Bąk Bogusława
wtorek 9.50-10.50
ul. Leśna
Biednik Kamila
piątek 8.45-9.45
ul. Leśna
Biesiadecka Justyna
czwartek 9.50-10.50
ul. Leśna
Burek Marta
poniedziałek 13.30-14.30
ul. Leśna
Brzuszek Jerzy
wtorek 12.30-13.30
ul. Reja
Chejzdral Romana
piątek 7.00-8.00
ul. Leśna
Czajkowska Barbara
czwartek 8.45-9.45
ul. Leśna
Cieśla Piotr
wtorek 9.40-10.40
ul. Reja
Czerwiec Anna
środa 9.40-10.40
ul. Reja
Dobrasiewicz Agata
piątek 11.40-12.40
ul. Reja
Dryka Agnieszka
czwartek 9.45-10.45
ul. Leśna
Dudek Renata
czwartek 10.50-11.50
ul. Reja
Flis Ewa
wtorek 8.45-9.45
ul. Leśna
Gadomska Iwona
środa 14.25-15.25
ul. Leśna
Gaweł Renata
piątek 12.45-13.45
ul. Leśna
Goclan Barbara
wtorek 10.35-11.35
ul. Reja
Gniewek Agnieszka
środa 13.00-14.00
ul. Leśna
Gurdak Anna
piątek 11.35-12.35
ul. Reja
Janeczko Małgorzata
wtorek 8.55-9.55
ul. Leśna
Kaczak Elżbieta
środa 13.30-14.30
ul. Leśna
Karnat Dariusz
poniedziałek 15.30-16.00 i piątek 15.30-16.00
budynek świetlicy szkolnej
Kiełbowicz Robert
poniedziałek 9.40-10.40
ul. Reja
Kobylarz Monika
poniedziałek 12.40-13.40
ul. Reja
Kołodziejczyk Anna
czwartek 9.45-10.45
ul. Leśna
Krempa Renata
wtorek 9.50-10.50
ul. Leśna
Kubicka Beata
czwartek 9.50-10.50
ul. Leśna
Majdańska Marta
poniedziałek 10.00-11.00
budynek świetlicy szkolnej
Mortka Renata
środa 9.40-10.40
ul. Leśna
Nowak Urszula
poniedziałek 10.50-11.50
ul. Leśna
Niewczas Małgorzata
środa 9.30-10.30
budynek świetlicy szkolnej
Obara Dorota
poniedziałek 14.00-15.00
ul. Leśna
Obara Justyna
czwartek 9.50-10.50
ul. Leśna
Paduch Bożena
czwartek 12.35-13.35
ul. Leśna
Panek Bogumiła
poniedziałek 12.40-13.40
ul. Leśna
Pazder Andrzej
poniedziałek 10.50-11.50
ul. Reja
Pyryt Tomasz
środa 12.35-13.35
ul. Leśna
Rębisz Grażyna
środa 14.00-15.00
budynek świetlicy szkolnej
Rębisz Martyna
poniedziałek 9.40-10.40
ul. Reja
Sibiga Wioletta
poniedziałek 8.45-9.45
ul. Leśna
Serwinowska Ewa
poniedziałek 11.35-12.35
ul. Leśna
Siwczuk-Cyma Ewa
wtorek 11.35-12.35
ul. Leśna
Skrzypek-Kopeć Agnieszka
poniedziałek 11.40-12.40
ul. Leśna
Szpunar Adam
wtorek 16.15-17.15
ul. Leśna
Szpunar Jacek
wtorek 17.00-18.00
ul. Leśna
Szypuła Danuta
czwartek 11.00-12.00
ul. Reja
Trawińska Małgorzata
czwartek 9.40-10.40
ul. Leśna
Wilgosiewicz Wiesława
środa 10.50-11.50
ul. Leśna
Wojdacz Aneta
poniedziałek 11.50-12.50
ul. Leśna
Załęska-Magda Edyta
wtorek 12.30-13.30
ul. Reja
Zöllner Marzena
poniedziałek 11.40-12.40
ul. Reja
Żurek-Tabor Monika
środa 14.20-15.20
ul. Reja
Wyczarska-Wdowiak Małgorzat
poniedziałek 9.45-10.45
ul. Leśna