• Witam na mojej stronie!

• Więcej informacji w zakładce pedagog szkolny.

Drodzy Uczniowie, Rodzice.

Jestem pedagogiem szkolnym, socjoterapeutą. Ukończyłam wiele róznych kursów, warsztatów i studia podyplomowe.Pomoc psychologiczna, socjoterapia,  kinezjologia edukacyjna, terapia behawioralna to tylko niektóre zagadnienia w których się poruszam i ciągle zgłębiam wiedzę. W szkole prowadzę zajęcia terapeutyczne, socjoterapeutyczne, pomagam w wyrównywaniu braków w wiadomosciach szkolnych. Staram się przekazywać wiedzę nt. podniesienia poziomu własnej wartości, sposobów radzenia sobie w trudnych sytuacjach, rozwiazywania konfliktów i wielu innych niepokojących  Was spraw.Zawsze możecie liczyć na moją pomoc i wsparcie! Zapraszam!

Jeśli macie jakieś pytania, zapraszam do wysłania wiadomości lub wizyty w moim gabinecie!

Moje Perełki.

Jako pedagog prowadzę różne zajęcia. Niestety mogę mieć tylko kilka godzin. Obecnie mam spotkania z sześcioma uczniami. Są to wspaniałe dzieciaki, bardzo chętne do pracy i pomocy. Uczymy się wzajemnie współpracować, pokonywać swoje trudności, nawiązywać nowe znajomości, rozwiązywać trudności i konflikty. Dodatkowo poznajemy swoje możliwości. A w trakcie roku szkolnego okazało się, że jesteśmy bardzo wartościowymi ludźmi. Umiemy pomagać. Dziękuję Wam,że jesteście ze mną:  Laurko 1a, Jagódko 2c, Weroniczko 3c, Klaudiu 5b, Julciu 5b, Madziu 5b, Michałku 6b, Szymku 6b.

• Każdy człowiek jest jak wspaniała, ciekawa książka!

• Sala
            • pedagogsp2nowadeba@gmail.com