Listopadowe konkursy z okazji Święta Odzyskania Niepodległości

Uczniowie klas I uczestniczyli w dwóch konkursach, które przeprowadzone były w formie komputerowego quizu. Pierwszy z konkursów dotyczył znajomości  symboli narodowych naszego kraju. Maksymalną liczbę punktów otrzymali Bartek S., Bartek Ż., Kacper C., Zuzia K., Benio Ż., Maciek Ż. oraz Zosia B.

Kolejny konkurs związany był z historią Nowej Dęby, COP-u oraz dawnymi  mieszkańcami budynku, w którym obecnie mieści się świetlica szkolna. Pytania były bardzo trudne. Troje dzieci perfekcyjnie odpowiedziało na zadane pytania. Byli to Kacper M., Zuzia K. oraz Benio Ż.

Na uwagę zasługuje fakt, że zarówno Zuzia K. jak i Benio Ż. wygrali w obydwu konkursach. Serdecznie gratulujemy.

Najsympatyczniejszy chłopiec w świetlicy

w roku szkolnym 2023/2024

Koleżanki już wybrały. Najsympatyczniejszym chłopcem w klasie I został Bartek S., w klasie II Antek Ł.,

w klasie III Emil W. Serdecznie gratulujemy.

Trzy najsympatyczniejsze koleżanki w świetlicy. Tym razem chłopcy głosowali na koleżankę, z którą można porozmawiać, pograć w gry, która pomoże w lekcjach, jednym słowem ,,KOLEŻANKA". W klasie I zwyciężyła Marlena K., w klasie II Wktoria B., a w klasie III Gabriela K. Serdeczne gratulacje.