• Bezpieczne wakacje 2023

11.07.2023

Wakacje , wakacje. Jak co roku i my zadbalismy , by uczniowie klas 1-3 mogli bezpieczne wypoczywać i wrócić do szkoły we wrzesni. Pomogła nam w tym pani Ania Gadawaska- nasza pani dzielnicowa z KP w Nowej Dębie. Uczniowie otrzymali wiele cennych informacji nt. bezpiecznego zachowania się podczas wakacji. Jak zwykle mogliśmy liczyć na p.Anię- DZIEKUJEMY.

• Wydanie zaświadczeń o wynikach egzaminu ósmoklasisty

03.07.2023

6 lipca od 10.00 do 13.00 w sekretariacie w budynku przy ul. Reja 7 tegorocznym absolwentom naszej szkoły będą wydawane zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty.
            Jeśli uczeń nie może przyjść osobiście, zaświadczenie może odebrać rodzic lub upoważniona przez rodzica osoba. W takiej sytuacji zarówno rodzic jak i upoważniona osoba powinni okazać swój dowód tożsamości.
            Jeśli ktoś z różnych względów nie może zgłosić się po odbiór zaświadczenia w wyżej wymienionym terminie, to prosimy o indywidualny kontakt z sekretariatem szkoły.

• Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023

02.07.2023

23 czerwca był dniem, w którym żegnaliśmy rok szkolny 2022/2023. Pożegnaliśmy go uroczyście z udziałem Dyrekcji, nauczycieli, pracowników szkoły, zaproszonych gości, rodziców oraz uczniów. Spotkanie to było zwieńczeniem ciężkiej całorocznej pracy, gdzie nadszedł czas gratulacji i wyróżnień dla uczniów, którzy godnie reprezentowali naszą szkołę w nauce i zachowaniu biorąc udział w konkursach, zawodach sportowych oraz organizacjach działających w szkole.

Miłym zakończeniem tej uroczystości był piękny program taneczno-recytatorsko-artystyczny przygotowany i zaprezentowany przez uczniów klas II i III ze świetlicy szkolnej oraz program wokalno-muzyczny uświetniony przez chór szkolny, który wprowadził wszystkich w cudowny, wakacyjny nastrój. Z życzeniami słonecznych i bezpiecznych wakacji, ciekawych podróży i niezapomnianych wrażeń uczniowie udali się do klas po świadectwa i na zasłużony wakacyjny wypoczynek.

Wychowawcy świetlicy szkolnej

P. Aneta Wojdacz